Estalagem Eira do Serrado 4*4*4*4*

Poloha: Obklopen dramatickou krajinou, Hotel Eira do Serrado Vás ohromí krásou fascinujících hor a dechberoucími výhledy. Tento hotel je perfektní místo pro nezapomenutelnou dovolenou na Madeiře. Nabízí ubytování v pouhých 26 pokojích, tedy je vhodný pro klienty hledající dovolenou v soukromí a klidu. Eira do Serrado byl postaven v roce 2001, jedná se tedy o moderní a poměrně nový hotel. Je vzdálen cca 12 km jízdy od Funchalu a taktéž od pláží.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, vnitřní vyhřívaný bazén, dětské brouzdaliště, restaurace, bar, Spa centrum, salon krásy, lounge, konferenční místnost, úschovna zavazadel, směnárna, prádelna, čistírna, žehlení, hlídání dětí, pronájem aut, výtah, obchod se suvenýry, Wi-Fi připojení zdarma.

Ubytování: Všechny pokoje jsou vybaveny soukromým balkónem s výhledem na údolí a vesnici Curral das Freiras, kabelovou TV, centrálním vytápěním, koupelnou se sprchou, WC a fénem, trezorem (za příplatek), telefonem. Ubytování za příplatek: Superior room - prostornější, Family room - 2 oddělené ložnice, Suite - s privátní vířivkou, terasou a obývací místností.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. V barech alko a nealko nápoje, káva a čaj, míchané koktejly, místní víno.

Pláž: Hotel se nachází 12 km od nejbližší pláže. 

Sport a zábava: Billiard, fitness centrum, dětská herna, deskové hry, výlety, pěší turistika. Spa centrum: sauna, vířivka, parní lázně, masáže, solárium.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*