Duas Torres 4*4*4*4*

Poloha: Pěkný, renovovaný hotel Duas Torres má vynikající polohu. Nachází se přímo nad pěší promenádou Lido s postranním nebo přímým výhledem na moře. Hotel je vhodný pro turisty, kteří hledají apartmány s kuchyňkou, levné a dobré ubytování. V okolí hotelu najdete množství obchodů, restaurací, kaváren, a také nedaleký přípoj tunelem na pláž Praia Formosa. Mezinárodní letiště je vzdáleno 23 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtah, bar, restaurace, venkovní bazén s výhledem na moře, Jacuzzi, terasa na opalování s lehátky, nákupní centrum Forum Madeira, Wi-Fi připojení zdarma, hlídání dětí, knihovna, prádelna, čistírna, žehlení, pronájem aut a kol, Spa centrum, salon krásy.

Ubytování: P/2 Apartmány: ložnice je rozdělena částečně stěnou, která umožňuje mít zvlášť obývací prostor. Apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyňkou, balkonem, gaučem, stolem se židlemi, samostatnou koupelnou, TV, telefonem, županem a Wi-Fi připojením zdarma.

Stravování: Snídaně formou bohatého kontinentálního bufetu, za příplatek polopenze (3 chodové menu).

Pláž: Hotel se nachází 1 km od pláže Orca Praia.

Sport a zábava: Tenisový kurt, stolní hry, fitness centrum, aerobic, výlety a túry, rybolov, kanoe, vodní sporty na pláži. Spa centrum: sauna, lázně, solárium, kosmetika, masáže a procedury.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*