Dom Pedro + Kanoí Na Místo, Kde Se Zastavil Čas 3*3*3*

Prožijte svou dovolenou v rozkvétajícím letovisku Garajau v kombinaci se sportovní aktivitou, kdy vás cesta na kánoích zdejším kaňonem zavede až na místo, plné přírody a okouzlujících barev, kde se zastavil čas.

 

Dom Perdo Garajau ***

Hotelový komplex je tvořen šesti bloky sestupujícími postupně k pláži a leží v satelitním městečku Garajau, které se za posledních 25 let velmi rozvinulo a stává se stále více vyhledávaným turistickým letoviskem. Resort se pyšní příjemnou přátelskou atmosférou a nabízí dva bazény. Centrum Funchalu je vzdáleno pouhých 8 kilometrů a lze se do něj snadno dostat místní hromadnou dopravou.

Východ ostrova

Tato zábavní akce je sportovní výzvou, při které lze poznat i odlehlejší části ostrova. Zelený kaňon leží v nádherném údolí a nabízí okouzlující výhledy na okolní krajinu. Již během krátké procházky vám bude připadat, že se zde zastavil čas a při pohledu na zdejší přírodu se člověku tají dech. Během jízdy Vás čekají 4 různé úrovně až do 17 m, 2 malé skluzavky a 2 malé skoky (dobrovolné). Během dne lehké občerstvení v ceně programu.

 

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, v případě 8 denního zájezdu 7 nocí v hotelu Dom Pedro Garajau se snídaní, v případě 11 denního zájezdu 10 nocí v hotelu Dom Pedro Garajau se snídaní, v případě 12 denního zájezdu 11 nocí v hotelu Dom Pedro Garajau se snídaní, v případě 15 denního zájezdu 14 nocí v hotelu Dom Pedro Garajau se snídaní, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta během pobytu, služby anglicky hovořícího průvodce během jízdy na kánoích, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfer Garajau-Pico de Arieiro-Garajau, nezbytné vybavení pro kánoe včetně obuvi, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb.,

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 590 Kč/pobyt/dospělá osoba a 340 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby a ECO taxa 1-5 EUR/dospělá osoba, splatná na místě v hotovosti.

 

Jízda na kánoích trvá přibližně 2 hodiny. Minimální obsazenost 2 PAX, maximální obsazenost 40 PAX.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*