Anastasia 4*4*4*4*

Poloha: Anastasia Hotel se nachází v klidné části Protarasu, kde je mnoho obchodů, barů a restaurací.

Vybavení: Součástí hotelu jsou vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, kavárna, bar u bazénu, čistírna a prádelna, trezory, internet, televizní místnost, konferenční místnost, venkovní bazény, kadeřnictví a parkoviště.

Ubytování: Pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (individuální), vysoušeč vlasů, televizi, telefon s přímou volbou, ledničku (za poplatek) a balkon.

Stravování: Polopenze a  premium all inclusive (snídaně, oběd a večeře formou bufetu, možnost obědu nebo večeře v á la carte restauraci (nutná rezervace), snack, káva, čaj a zákusky, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, župan a pantofle na pokoji, trezor na pokoji, Wi-Fi v celém areálu hotelu, naplnění minibaru po příjezdu (další doplnění za poplatek), neomezený vstup do aquaparku, tenisový kurt, návštěva spa (1x za týden - 30 min sauna, 30 min jacuzzi, 30 min parní lázně.)

Pláž: Hotel je oddělen od menší písečné zátoky pouze pobřežní silnicí.

Sport a zábava: K dispozici je tenisový kurt, tělocvična, parní lázeň, sauna, jacuzzi, masáže.Hotel pořádá různé animační a zábavní programy, tematické večeře, show s živou hudbou a folklorní tance.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*