Atlantica Sun Garden 4*4*4*4*

Poloha: Atlantica leží v klidnější část letoviska Ayia Napa s nádherným výhledem na moře, cca 1,5 km od živého centra Ayia Napy. V okolí několik obchodů a restaurací.

Vybavení: 260 pokojů a bungalovů, Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace `a la carte, lobby bar, minimarket, vnitřní bazén. Venku 2 bazény, bazén pro děti, terasa na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar u bazénu. Pro děti: Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma, miniklub. Pro handicapované: Na vyžádání bezbariérové pokoje. Internet: Zdarma: WiFi v lobby, na pokoji.

Ubytování: DR: koupelna (vysoušeč vlasů), WC, klimatizace, minilednička, TV/sat., set na přípravu kávy a čaje, telefon, trezor za poplatek, balkon. FR: viz DR, ložnice oddělená posuvnými dveřmi, v obývací části rozkládací pohovka s matrací.

Stravování: All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.45 hod.) Teplé a studené občerstvení během dne Odpolední káva, čaj a zákusky (16.00-17.00 hod.) 1× za pobyt sauna, jacuzzi.

Pláž: Písečná pláž cca 200 m, lehátka a slunečníky za poplatek, osušky zdarma.

Sport a zábava: Zdarma: tenis, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, minifotbal, šipky, softbalové hřiště, vnitřní bazén. Za poplatek: sauna, parní lázně, masáže, vodní sporty na pláži, kulečník. Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 36°C vzduch 34°C vzduch 31°C vzduch 28°C
voda 21°C voda 24°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*