Safari - Sloni V Soumraku

Safari spojené s pobytem u moře ve Watamu. Poznejte slony v jejich přirozeném prostředí.

Praha - Mombasa - Watamu - Národní park Tsavo East - Watamu - Mombasa - Praha

Program zájezdu

1. den: Praha-MombasaOdlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort s programem All Inclusive. Nocleh.

2. den: Watamu - hotel Jacaranda Beach Resort ****Volno v hotelu s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

3. den: Národní park Tsavo EastV ranních hodinách odjezd z Watamu do východní části národního parku Tsavo. Příjezd do parku branou Sala, projížďka parkem. NP Tsavo East je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších národních parků v Keni. Tvoří ho dlouhé savany a pláně porostlé křovinami a protéká jím řeka Galana, podél které vyrůstá bujná vegetace vytvářející nádherné scenérie. V parku je k vidění velké množství volně žijících zvířat, mezi které patří lvi, zebry, žirafy, hroši, různé druhy antilop nebo buvoli. V parku se hojně vyskytují sloni, jejichž kůže je zbarvena červeně, a to z toho důvodu, že se posypávají a obalují prašnou červenou půdou jako ochrana před sluncem a hmyzem. Příjezd do kempu na oběd. Po obědě můžete odpočívat při odpoledním čaji. Projížďka parkem pokračuje do západu slunce, poté návrat do kempu. Následuje večeře a posezení u ohně pod noční oblohou.

4. den: Národní park Tsavo EastPo snídani v brzkých ranních hodinách pokračování v návštěvě východní části národního parku. Cesta povede kolem řeky Galany - pokud čas dovolí, navštívíte také tzv. Hippo Point, oblíbené místo pro pozorování hrochů. Po prohlídce je na programu oběd v lodgi. Při zpáteční cestě budou k vidění velké akáciové keře, vzrostlé palmy a okolní vesnice. Před večeří návrat do Watamu.

5. - 10./11. den: WatamuPobyt v hotelu Jacaranda Beach Resort.

11./12. den: Mombasa - PrahaUkončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR charterovým letem.

Upozornění: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha-Mombasa-Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 2denní safari s plnou penzí a ubytováním na 1 noc v lodgi nebo v kempu, dopravu minibusy pro 9 osob s terénní úpravou safari, během safari k dispozici voda, česky nebo slovensky mluvící průvodce při minimálně 15 účastnících, program dle popisu, zbývající noci v hotelu Jacaranda Beach Resort s programem All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, vstupy do parků 52 USD/dospělá osoba, 40 USD/dítě 2-12 let, fakultativní služby, vstupní vízum (50 USD/ osoba od 16 let splatné po příletu na letišti v Mombase) a spropitné.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 31°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 32°C vzduch 32°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 35°C voda 25°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*