Safari - Po Stopách Antilop

Safari spojené s pobytem u moře ve Watamu. Navštivte proslulý park s nejvyšší africkou horou v pozadí.

Program zájezdu

1. den: Praha-MombasaOdlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort **** s programem All Inclusive.

2. den: Watamu - hotel Jacaranda Beach Resort ****Volný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Národní park Tsavo WestOdjezd z Watamu v ranních hodinách směrem na Kilifi, pokračujete přes Mariakani, přejedete Palm Valley až do NP Tsavo West. V tomto národním parku o rozloze více než 9 000 km2 můžete spatřit žirafy, lvy, slony, levharty, zebry a mnoho dalších jiných zvířecích druhů. Park tvoří otevřená travnatá savana charakteristická výrazně kopcovitou krajinou sopečného původu s bohatou vegetací. Příjezd k vchodové bráně ,,Tsavo River", kde vaše safari začíná. Pokračujete až k Ngulia Safari Lodge, kde se ubytujete a poobědváte. Odpoledne navštívíte přírodní hroší rezervaci. Návrat zpět do lodge, kde vás po večeři čeká pozorování krmení levharta.

4. den: Tsavo West - AmboseliBrzy ráno budíček a snídaně. Dobrodružství pokračuje návštěvou Mzima Springs, oblíbeného loviště hrochů a krokodýlů. V těchto místech byla pod vodou zřízena speciální observatoř, aby návštěvníci mohli zblízka pozorovat podvodní říční svět. Přesun do národního parku Amboseli s kouzelnou scenérií po cestě. Příjezd na oběd a ubytování v kempu nebo lodgi. Odpolední projížďka parkem, při které se budete moci kochat pohledem na divokou zvěř a impozantní scenérií s dominantou Kilimandžára v pozadí. Projížďka končí západem slunce a návratem do kempu na večeři.

5. den: Amboseli - Tsavo EastPo snídani odjezd z kempu na safari po NP Amboseli, který leží severozápadně od Kilimandžára na hranici s Tanzanií. Byl zřízen roku 1974 a je součástí rozsáhlejšího chráněného ekosystému. Na otevřených pláních, v akáciových lesích, trnitých buších a bažinách, které park tvoří, žije nepřeberné množství divoké zvěře, jakou jsou sloni afričtí, zebry, žirafy, antilopy, pakoně, hroši, hyeny, lvi, gepardi nebo buvoli. Pokračujete do NP Tsavo East, ubytování v kempu nebo lodgi, oběd. Odpolední safari až do západu slunce, poté návrat do kempu na večeři. Po večeři posezení u ohně pod nebem posetým zářícími hvězdami.

6. den: Tsavo East - WatamuBrzy ráno budíček, snídaně a odjezd z NP Tsavo East branou Sala. Po cestě máte poslední možnost zahlédnout zvířecí obyvatele africké savany. Zastávka na oběd v kempu, návrat do hotelu ve Watamu v podvečerních hodinách.

7. - 10./11. den: WatamuPobyt v hotelu Jacaranda Beach Resort.

11./12. den: Watamu-Mombasa-PrahaUkončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha-Mombasa-Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 4 denní safari s plnou penzí a ubytováním na 3 noci v lodgi nebo v kempu, dopravu minibusy pro 9 osob s terénní úpravou safari, během safari k dispozici voda, česky nebo slovensky hovořící průvodce při minimálně 15 účastnících, program dle popisu, zbývající noci ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort s programem All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, vstupy do parků 174 USD/dospělá osoba, 120 USD/dítě 2-12 let), fakultativní služby, vstupní vízum (50 USD/osoba od 16 let splatné po příletu na letišti v Mombase) a spropitné.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 31°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 32°C vzduch 32°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 35°C voda 25°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*