Safari - Magická Masai Mara

Letecké safari spojené s pobytem u moře ve Watamu

Program zájezdu

1. den: Praha-MombasaOdlet z Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort **** s programem All Inclusive.

2. den: Watamu - hotel Jacaranda Beach Resort ****Volný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Watamu - Masai MaraOdjezd z Watamu v ranních hodinách na letiště v Malindi. Po dvouhodinovém letu přistanete v parku Masai Mara, odkud vás přistavený transfer odveze do kempu. Po obědě si vychutnáte safari v jednom z nejproslulejších národních parků na světě, který se rozkládá na jihozápadě Keni ve Velké příkopové propadlině, převážně na otevřených travnatých pláních. Každý rok během velkého stěhování kopytníků rezervací projde kolem 1,5 milionu zvířat (v období července až listopadu). Celoročně zde žije asi 95 druhů savců, obojživelníků, plazů a více než 400 druhů ptáků. Šance, že se vám podaří zahlédnout všechny členy ,,Velké pětky", jsou v Masai Mara velmi vysoké. Po západu slunce návrat zpět do kempu a večeře.

4. den: Masai Mara - WatamuBrzy ráno budíček, snídaně a pokračování safari až do oběda, který se podává v kempu. Odpoledne odlet na letiště v Malindi, transfer do hotelu ve Watamu.

5. - 10./11. den: WatamuPobyt v hotelu Jacaranda Beach Resort.

11./12. den: Mombasa - PrahaUkončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do Prahy.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha-Mombasa-Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, letecká doprava Malindi - Masai Mara - Malindi, 2denní safari s plnou penzí a ubytováním na 1 noc v kempu, dopravu po parku džípem, vstupné do parku, během safari k dispozici voda, anglicky hovořící průvodce, program dle popisu, ve Watamu ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort s programem All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby, vstupní vízum (50 USD/osoba od 16 let splatné po příletu na letišti v Mombase) a spropitné.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 31°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 32°C vzduch 32°C
voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 28°C voda 27°C voda 35°C voda 25°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*