Turtle Bay 3*3*3*

Poloha: Hotel Turtle Bay se nachází 200 metrů od pláže, přímo u národního mořského parku Watamu, 120 minut od mezinárodního letiště v Mombase. 

Vybavení: Vstupní hala s recepcí,  2 bazény, 3 restaurace, 3 bary a snack bar, wellness a fitness centrum, vířivka, venkovní dětské hřiště, dětská herna, hlídání dětí za poplatek, turistické informace, směnárna. Pro děti: Hlídání dětí (za poplatek). Animační programy pro děti. Wellnes - SPA.

Ubytování: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), set na přípravu čaje a kávy, telefon, klimatizace, trezor, TV, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře  DLX: viz DR, pokoje umístěny ve vyšších patrech.

Stravování: All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby Snack a čerstvé ovoce v baru během dne Welcome drink.

Pláž: Přímo u dlouhé, písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. 

Sport a zábava: Denní a noční zábavní program pro hosty zahrnuje domorodé tance, živou hudbu a diskotéky, Zdarma: plážový volejbal, biliár, šipky, stolní tenis, tenisový kurt Za poplatek: potápěčské centrum. 

http://www.turtlebaykenya.com/

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*