Kilifi Bay Beach Resort 4*4*4*4*

Keňa / Kilifi. Pobřežní resort, zasazený do udržované zahrady, s krásným výhledem na Indický oceán a nekonečně dlouhou písečnou pláž, se nachází na půli cesty mezi Malindi a Mombasou a cca 5 km od přístavního městečka Kilifi, kde je kromě obchůdků možné navštívit i jeskyně a hrobky ze 14. století. Tvoří ho několik samostatných budov s celkem padesáti pokoji, které prošly v posledních letech renovací. V resortu panuje příjemná atmosféra a je místem jako stvořeným pro relaxaci. Pro aktivnější jedince jsou připraveny animační programy a nabídka vodních sportů.

Poloha:

pláže: u pláže, letiště: 64 km, centra: Kilifi 5 km, Malindi 55 km, Mombasa 56 km, nákupních možností: v hotelu

Vvybavení pokoje:

Pokoj Economy

umístěn dále od pláže, omezený počet pokojů, individuálně ovladatelná klimatizace, stropní ventilátor, moskytiéra (na vyžádání), plazmová TV, lednička (denně doplňována vodou), set pro přípravu kávy a čaje, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), trezor (zdarma), Ubytování za příplatekStandardní pokoj v zahradě - stejné vybavení jako pokoj Economy

Zařízení hotelu:

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (mořské plody, za poplatek), Wi-Fi (zdarma), bar, bar u bazénu, směnárna, konferenční místnost, TV koutek, 2 bazény (lehátka a osušky zdarma), butik, prádelna (za poplatek), služba hlídání dětí

Pláž a okolí hotelu:

písčitá, vstup po schodech přes vyvýšený plážový bar, lehátka, slunečníky a osušky zdarma

Sportovní aktivity zdarma:

animace, večerní programy, živá hudba, vodní gymnastika, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, kulečník, masáže (zdarma 30 minut denně)

Sportovní aktivity za příplatek:

šnorchlování, potápění, windsurfing, vodní sporty na pláži, půjčovna aut a kol

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:

All Inclusive: 10.00-23.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*