Dunas De Sal 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Dunas De Sal se nachází v blízkosti centra Santa Maria s nákupními možnostmi a malým přístavem. Tradiční atmosféra v centru města s mnoha bary a restauracemi.

Vybavení: 68 pokojů v dvoupatrové budově, vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace. V zahradě u bazénu bar, terasa na slunění s lehátky, slunečníkya osuškami zdarma. Parkoviště přímo u hotelu. Pro děti: Dětský bazén, dětská jídla. Wellnes - SPA: Zdarma: sauna a pára Za poplatek: masáže, kosmetické ošetření.

Ubytování: DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., lednička, vana nebo sprcha, set na přípravu kávy a čaje, minibar a trezor za poplatek,balkon nebo terasa. DRS: viz DR, prostornější. Maximální obsazenost: DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (DR/DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě /2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý dítě do 12 let.

Stravování: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu.

Pláž: Dlouhá písečná pláž cca 150 m od hotelu.

Sport a zábava: Animační programy a večerní vystoupení. Zdarma: fitness.Za poplatek: lekce jógy, šnorchlování, jízda na koni, potápění, windsurfing, kitesurfing ve sportovním centru nedaleko hotelu.

Internet: Zdarma: WiFi zdarma v celém areálu a na pokojích.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*