9 denní luxusní safari a Kapské město/ 6 nocí 5*5*5*5*5*

1. den - přílet do Johannesburgu, následuje navazující vnitrostátní let na letiště Skukuza, transfer do ubytování Lion Sands River Lodge https://www.more.co.za/lionsands/river-lodge/,  které se nachází u nádherné přírodní soukromé rezervace Sabi Sand Game Reserve (https://www.sabi-sands.com/index.php).
Zde je 3x nocleh v Luxury pokoji, s plnou penzí. Po příjezdu oběd (dle času příjezdu) a odpoledne následuje vyjížďka po rezervaci.

Lions Sands River Lodge se nachází v srdci divoké buše, kde je prolíná rezervace Sabi Sand a světově známý národní park Kruger, které jsou odděleny řekou Sabie. Dohromady se rozkládají na více než 65 000 hektarech a je tak domovem mnoha druhů divokých zvířat (lvi, leopardi, nosorožci, sloni, buvoli, žirafy, hroši, zebry a dalších neméně zajímavých cca 137 druhů savců a přes 450 druhů ptáků.

2. den – ranní a odpolední vyjížďka po rezervaci, poté je možné využít aktivit, které nabízí hotel – procházky buší, pikniky, aj.

 

3. den – volný program, možnost využít služeb a plánovaných akcí hotelu.

 

4. den -   brzká ranní vyjížďka po rezervaci, po snídani následuje privátní transfer na letiště Skukuza, odkud následuje přelet do Kapského města. Po příletu do Kapského města, následuje privátní transfer do hotelu More Quarters Hotel https://www.more.co.za/morequarters/, který se v centru města. Zde je 3x nocleh v Luxury pokoji, se snídaní. Poté volný program, odpočinek.

5. den - organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden, návštěva historické části města.

 

6. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známa pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.
 

7. den -  po snídani následuje privátní transfer na letiště

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*