9 denní Kapské město a Zebra Lodge/ 6 nocí 3*3*3*3*

 

1. den - přílet do Kapského města, privátní transfer do hotelu SunSquare City Bowl https://www.tsogosun.com/sunsquare-cape-town-city-bowl, který se nachází v centru města. Zde je 4x nocleh ve standardním pokoji, se snídaní.

 

2. den - organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden, návštěva historické části města.

 

 

3. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známa pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.

 

 

4. den - celodenní výlet po vinicích Kapského města (zahrnuje ochutnávku vín, návštěvu vinného sklípku)

 

5. den - ranní privátní transfer ze SunSquare City Bowl hotelu na letiště v Kapském městě, odkud následuje přelet z Kapského města do Johannesburgu, následně privátní transfer z letiště do Zebra Country Lodge https://zebralodge.com/, nacházející se v přírodní rezervaci. Zde je 2x nocleh ve standardním pokoji, s polopenzí. Po ubytování následuje večerní projížďka po okolí s průvodcem.

 

6. den - krátký výlet do města Pretoria a také do tradiční vesnice kmenu Ndebele, odpoledne volno pro odpočinek. 

Pretoria je kosmopolitní město, známé také jako 'Tshwane' a je jedním ze tří hlavních měst jihoafrické republiky, je nazáváno jako  'Jacaranda City', avšak nejznámnější je hlavně díky fialovým květům, které zdobí stromy Jacaranda, které lemují široké ulice města.
Poté následuje přejezd od vesnice kmenu Ndebele, o kterém se říká, že kdo chce zažít místní kulturu na vlastní kůži, ať se vydá do vesnice kmene Ndebele, který tvoří cca 13 % populace země.

 

7. den -  po snídani následuje privátní transfer na letiště

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*