8 denní Kapské město - balíček Luxury/ 5 nocí 5*5*5*5*5*

1. den - přílet do Kapského města, privátní transfer do hotelu Cape Grace https://www.capegrace.com/, který se nachází na nábřeží, mezi jedné z nejrušnějších oblastí V&A Waterfront a jachtařským přístavem - jedná se tak o perfektní místo, kde je možné načerpat atmosféru Kapského města. Zde je 5x nocleh ve standardním pokoji, se snídaní.

 

2. den - organizovaný privátní půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden.

 

 

3. den - organizovaný privátní celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známa pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.

 

 

4. den - celodenní privátní výlet po vinicích Kapského města (zahrnuje ochutnávku vín, návštěvu vinného sklípku)

 

5. den - volný program k poznávání okolí Kapského města, nákupu suvenýrů či odpočinku. 

Doporučujeme navštívit například místní písečné duny Atlantis (https://sandboardingcapetown.com/), kde je možné si zajezdit na dunách na prkně, využít jízdu autem 4x4 a užít si mnohé zábavy. Tento komplex je vzdálen asi 40 km od centra města.
Pro milovníky ještě většího adrenalinu, doporučujeme také potápění za žraloky (https://sharkcagedivingtours.co.za/).
K dalším tipům patří také navštívení místního muzea umění (http://zeitzmocaa.museum/) či místní kladková lanovka (https://www.saforestadventures.co.za/index.php/cape-town-adventures/).

6. den -  po snídani následuje privátní transfer na letiště

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*