7 denní poznávání Kapského města a okolí/ 4 noci 3*3*3*

1. den – přílet do Kapského města, přímo na letišti vyzvednutí auta z půjčovny. Následuje individuální cesta do SunSquare City Bowl Hotelu https://www.tsogosun.com/sunsquare-cape-town-city-bowl, který se nachází v centru města. Zde je 4x nocleh ve standardním pokoji, se snídaní. Po check-inu volný program.

 

2. den – po snídani následuje půl denní prohlídka města. Během tohoto výletu uslyšíte zajímavé příběhy o bohaté historii města – od éry otroků, přes éru apartheidu, až po současnost; pěšky si projdeme některé z dominantních prvků Kapského města – náměstí Greenmarket (historické náměstí, kde se za své doby obchodovalo s otroky), Městská radnice (kde měl svůj první proslov, jako svobodný člověk, Nelson Mandela), Company’s Garden (domov původních obyvatel Kapského města). Následuje oběd v místní restauraci (za poplatek).

Po obědě následuje odjezd na odpolední výlet zvaný Bo-Kaap Walking Tour, kde bude možné vidět typické barevné domky, mešitu Auwal Masjid (vůbec první mešita s jižní Africe), muzeum Bo-Kaap a bude možnost ochutnat delikatesy kapsko-malajské kuchyně. Po krátkém odpočinku následuje večerní plavba. Kapské město má jedny z nejlepších míst pro pozorování západu slunce, který si budete moct vychutnat u láhve šumivého vína.

3. den – po snídani následuje celodenní program, plný dobrodružství a poznávání. Cesta podél pobřeží Atlantiku přes pobřežní čtvrť Sea Point, luxusní lokality Clifton a Camps Bay, až do oblasti zálivu Hout Bay (jedná se o krásnou malebnou vesnici, s rybářským přístavem, s úžasnými výhledy na hory a pláže). Po návštěvě Hout Bay, pokračování v cestě do vnitrozemské, vinařské oblasti Constantia, což bude první dobrodružství programu.

 

Kladková lanovka v Constantii – vyvezení terénním vozidlem do hor, s výhledem na Kapské město (https://www.saforestadventures.co.za/index.php/cape-town-ziplines/).
Po vyvezení následuje krátký výstup, přičemž budete obklopeni místní úžasnou faunou a flórou. Poté bude možné si vybrat některou z 12 různých lanovek – některé z nich jsou vysoké až 155 metrů a nejdelší z nich má okolo 500 metrů.

 

Dále pokračování do města Simon’s Town, což bude poslední zastávka.

Jedinečný zážitek na vodním kole – začátek cesty je z místního přístavu, pokračování na trasu za tučňáky a tuleni – kde uvidíte tyto živočichy v jejich přirozeném prostředí (https://capetownwaterbikes.co.za/). Následně návrat do přístavu.

Poté následuje návštěva kolonie tučňáků. Simon’s Town je domovem unikátní a ohrožené kolonie tučňáků afrických. Tato kolonie je jedna z mála kolonií na světě. Následně návrat do hotelu v Kapském městě.

 

4. den – po snídani individuální cesta z Kapského města do Hermanusu. Zde je výlet lodí za pozorováním velryb a jízda po okolí na čtyřkolce. Poté návrat do Kapského města.

Město Hermanus je v současné době jedním z nejlepších a nejkrásnějších míst na světě, pro pozorování velryb. Město je však také známé pro svou přírodní krásu, dlouhé nedotčené pláže a řadu vynikajících restaurací, kaváren a barů.

 

5. den – po snídani check out z hotelu, individuální cesta na letiště v Kapském městě, kde je i odevzdání auta do půjčovny.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*