12 denní Safari balíček + poznávání JAR/ 9 nocí 4*4*4*4*


1. den - přílet do města Hoedspruit, nacházejícího se na severovýchodě JAR. Po příletu následuje privátní transfer z letiště do ubytování Honeyguide Mantobeni Tented Camp https://honeyguidecamp.com/mantobeni-camp/, do přírodní rezervace Kruger. Zde je 3x nocleh v plátěném stanu, s plnou penzí. Každý stan má svou koupelnu, obývací část a terasu. Po ubytování následuje projížďka po okolí s průvodcem.

Přírodní rezervace Kruger je jednou z největších safari rezervací, je tak úžasnou destinací, která návštěvníkům nabízí vidět Velkou pětku, ale také řadu luxusních safari ubytování. Návštěvníci se zde mohou těšit na fascinující noční safari, prohlídky, procházky v přírodě, aj.
 

2. den - tento den je dle typického života rangera, program je uzpůsoben takto:

05:30  - budíček pomocí tradičních bubnů, občerstvení čajem/kávou

06:00  - ranní projížďka po rezervaci (cca 3 hodiny), po dobu projížďky je možnost malého občerstvení

09:30  - snídaně, následně bude možnost připojit se k procházce buší (jen pro účastníky starší 16 let)

14:00 - oběd

16:00 - večerní projížďka rezervací (cca 3 hodiny), po dobu projížďky je možnost malého občerstvení

20:00 - venku servírovaná večeře, která je společná s ostatními hosty a rangery
 

3. den - volný program možnost využití denního programu hotelu, ptačího safari, ranní a odpolední projížďky rezervací, vycházky buší, trasování zvířat a poznávání rostlin , aj. ,

 

4. den -   ranní privátní transfer na letiště v Hoedspruitu, odkud následuje přelet do Kapského města. Po příletu do Kapského města, následuje privátní transfer do hotelu Southern Sun Waterfront https://www.tsogosun.com/southern-sun-waterfront-cape-town, který se nachází kousek od přístavu – v centru města. Zde je 4x nocleh ve standardním pokoji, se snídaní. Poté volný program, odpočinek.
 

5. den - organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden, návštěva historické části města.

 

 

6. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známa pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.

 

7. den - celodenní výlet po vinicích Kapského města (zahrnuje ochutnávku vín, návštěvu vinného sklípku)

 

8. den - po snídani transfer z hotelu a následuje cesta do přímořského města Hermanus, vzdáleného asi 1,5 hodiny jízdy. Po cestě je zastávka na oběd (za poplatek) v zařízení Benguvela Cove, jejíž dominantou je rozsáhlé vinařství. Poté pokračování v cestě do Hermanusu, do hotelu Harbour House Hotel https://harbourhousehotel.co.za/, zde je 2x nocleh, v pokoji Luxury, se snídaní. 

Odpoledne následuje 3 hodinový výlet – pozorování velryb. Poté volný program, možnost využít některé z místních atrakcí (velrybí muzeum, přírodní rezervace Fernkloof, aj.)

Město Hermanus je v současné době jedním z nejlepších a nejkrásnějších míst na světě, pro pozorování velryb. Město je však také známé pro svou přírodní krásu, dlouhé nedotčené pláže a řadu vynikajících restaurací, kaváren a barů.

 

9. den - po snídani transfer z hotelu, do rybářského města Gansbaai. Zde je možnost využít  potápění se žraloky (tuto službu nabízejí soukromé firmy – např. http://www.sharkwatchsa.com/en/home/, https://www.sharkcagediving.co.za/). Poté následuje cesta po vinicích, zvaná Hemel & Aarde Wine Route (https://www.hermanus.co.za/hemel-en-aarde). Kde kromě velkolepých hor a nádherných krajin, trasa nabízí širokou škálu oceněných vinných sklepů a skvělých restaurací. Poté návrat do hotelu.

 

10. den – po snídani check out a následně transfer na letiště v Kapském městě.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*