12 denní romantický pobyt po západním pobřeží a vinicích/ 9 nocí 4*4*4*4*

1. den - přílet do Kapského města, privátní transfer do hotelu The Three Boutique https://www.thethree.co.za/, který se nachází v centru města. Zde je 3x nocleh v Luxury pokoji, se snídaní.

 

2. den - organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden (http://www.thecompanysgarden.com/), návštěva historické části města.

 

 

3. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známa pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.

 

 

4. den -  ráno přistavení auta z půjčovny a následuje individuální cesta do oblasti Montagu, do hotelu Mimosa Lodge https://mimosa.co.za/, vzdáleného asi 200 km od centra Kapského města, zde je 2x nocleh, v classic pokoji, se snídaní.

5. den - volný program. V okolí hotelu je možnost využít například jízd na koni, organizovanou jízdu traktorem po krásách Montagu, různé výšlapy, návštěva muzea, zhruba 3 km od hotelu se nachází golfový klub. 

 

6. den - po snídani odjezd z hotelu a pokračování do přímořského města Hermanus, vzdálené asi 2 hodiny jízdy. Nocleh v hotelu Misty Waves Boutique Hotel https://www.hermanusmistybeach.co.za/, v pokoji s výhledem na moře, se snídaní. 

Odpoledne volný program, možnost využít některé z místních atrakcí (velrybí muzeum, přírodní rezervace Fernkloof, aj.)

Město Hermanus je v současné době jedním z nejlepších a nejkrásnějších míst na světě, pro pozorování velryb. Město je však také známé pro svou přírodní krásu, dlouhé nedotčené pláže a řadu vynikajících restaurací, kaváren a barů.

 

7. den -  volný den, možnost využít některé z místních atrakcí.

8. den -  po snídani následuje asi 100 km cesta zpět do okolí Kapského města, a to do města Stellenbosch, druhého nejstaršího města v provincii. Zde je 2x nocleh v hotelu Wedgeview Country Hotel & Spa https://www.wedgeview.co.za/, v Superior pokoji, se snídaní.

9. den -  volný den, možnost využít některé z místních atrakcí (výšlapy, cyklistika, procházky, galerie umění, vinice)

10. den -  po snídani následuje cesta na letiště, kde také odevzdáte auto, cesta trvá zhruba půl hodiny.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*