12 denní poznávání JAR 5*5*5*5*5*

1. den – po příletu do Kapského města následuje transfer do přírodní safari rezervace Sanbona, vzdálené asi 3 hodiny jízdy. Pobyt v hotelu Tilney Manor Lodge https://sanbona.com/safari-lodge/tilney-manor/, kde je 3x nocleh, v Luxury Suite, s plnou penzí. Večer projížďka rezervací.

Rezervace Sanbona (https://sanbona.com/) se rozkládá na více než 58 000 hektarech, proto nabízí nejen širokou škálu nejrůznějších druhů rostlin i živočichů, ale také je zde možné vidět jeskynní malby (některé staré více něž 3500 let), využít unikátní lodní safari, výlety do buše, aj.

 

2. den –  denní program v rezervaci.

06:30 – budíček
07:00 – snídaně
07:30 – odjezd na ranní vyjížďku rezervací
13:00 – oběd
15:00 – odjezd na odpolední vyjížďku rezervací
19:30 – večeře
 

3. den – ranní vyjížďka po rezervaci, poté volný program (možnost pozorování ptáků, procházky po rezervaci, lodní safari, spa centrum, aj.).

4. den – po snídani ranní vyjížďka po rezervaci, následně check out z hotelu a následuje transfer do Přírodní rezervace Grootbos, která je vzdálena asi 2 hodiny jízdy. Pobyt v hotelu Forest Lodge https://www.grootbos.com/en/accommodation/forest-lodge, kde je 3x nocleh, v 1 ložnicové Luxury Suitě, s plnou penzí. Po check inu volný program.

Rezervace Grootbos (https://www.grootbos.com/en) získala nejvyšší možné mezinárodní ocenění cestovního ruchu, což zaručuje pobyt nadstandardní úrovně. Rezervace se rozprostírá na více než 2500 hektarech nedotčené divočiny; kde se nachází přes 800 druhů rostlin, přičemž přes 100 ohrožených druhů; 3 oblasti, kde se vyskytují stromy Milkwood, tzv. stromy celistvosti, které jsou staré přes 1000 let; přes 20 druhů savců, aj.

Rezervace se také nachází v oblasti, které se říká Velrybí pobřeží – ve správný čas roku zde můžete vidět právě velryby; oblast však také vyniká malebnými přímořskými vesničkami, bujarými farmami, údolími a zátokami.

Během volného programu je tak možné navštívit některé z přímořských měst, využít vodních sportů, ochutnávku vín, půjčoven kol, jízdy na koni, různé druhy safari programů, či golfu.

 

5. den – volný program, možnost odpočinku, využití některé z místních atrakcí.

 

6. den - volný program, možnost odpočinku, využití některé z místních atrakcí.

 

7. den – po snídaní následuje transfer do Kapského města, po cestě následuje zastávka na trase zvané Hemel & Aarde Wine Route (https://www.hermanus.co.za/hemel-en-aarde), kde kromě velkolepých hor a nádherných krajin, trasa nabízí širokou škálu oceněných vinných sklepů a skvělých restaurací. Následně přejezd do hotelu TheLab Guesthouse https://www.thelab.africa/cape-town/, který se nachází na jižním svahu Stolové hory. Zde 3x nocleh v Superior pokoji, se snídaní. Poté volný program.

8. den - organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden, návštěva historické části města.

 

9. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známá pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.

 

10. den – po snídani transfer na letiště v Kapském městě.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*