11 denní Kapské město a rezervace Kruger/8 nocí 3*3*3*3*1. den - přílet do Kapského města, privátní transfer do hotelu SunSquare City Bowl https://www.tsogosun.com/sunsquare-cape-town-city-bowl, který se nachází v centru města. Zde je 4x nocleh ve standardním pokoji, se snídaní.

 

2. den - organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden, návštěva historické části města.

 

 

3. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známa pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.

 

 

4. den - celodenní výlet po vinicích Kapského města (zahrnuje ochutnávku vín, návštěvu vinného sklípku)

 

5. den - ranní privátní transfer ze SunSquare City Bowl hotelu na letiště v Kapském městě, odkud následuje přelet  do města Hoedspruit, nacházejícího se na severovýchodě JAR. Po příletu následuje privátní transfer z letiště do ubytování Honeyguide Khoka Moya Tented Camp https://honeyguidecamp.com/khoka-moya-camp/, do přírodní rezervace Kruger. Zde je 4x nocleh v plátěném stanu, s plnou penzí. Každý stan má svou koupelnu, obývací část a terasu. Po ubytování následuje projížďka po okolí s průvodcem.

Přírodní rezervace Kruger je jednou z největších safari rezervací, je tak úžasnou destinací, která návštěvníkům nabízí vidět Velkou pětku, ale také řadu luxusních safari ubytování. Návštěvníci se zde mohou těšit na fascinující noční safari, prohlídky, procházky v přírodě, aj.


6. den - 

05:30  - budíček pomocí tradičních bubnů, občerstvení čajem/kávou

06:00  - ranní projížďka po rezervaci (cca 3 hodiny), po dobu projížďky je možnost malého občerstvení

09:30  - snídaně, následně bude možnost připojit se k procházce buší (jen pro účastníky starší 16 let)

14:00 - oběd

16:00 - večerní projížďka rezervací (cca 3 hodiny), po dobu projížďky je možnost malého občerstvení

20:00 - venku servírovaná večeře, která je společná s ostatními hosty a rangery

 

7. den -  volný program, možnost využití denního programu hotelu, ptačího safari, vycházky do divočiny s rangerem, aj.

 

8. den -  volný program, možnost ranní a odpolední projížďky rezervací, spa, procházky, aj.

 

9. den -  po snídani následuje check out a poté privátní transfer na letiště v Hoedspruitu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*