11 denní Kapské město a pobyt v buši/ 8 nocí 3*3*3*3*

 

1. den - přílet do Kapského města, privátní transfer do hotelu SunSquare City Bowl https://www.tsogosun.com/sunsquare-cape-town-city-bowl, který se nachází v centru města. Zde je 4x nocleh ve standardním pokoji, se snídaní.

 

2. den - organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 
Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva jedné z nejstarších botanických zahrad - Company's garden, návštěva historické části města.

 

 

3. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula: návštěva přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; dále návštěva pláže Boulders, která je známa pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech; následně návštěva národní botanické zahrady Kirstenbosch, která je označována za jednu z nejkrásnějších botanických zahrad světa.

 

 

4. den - celodenní výlet po vinicích Kapského města (zahrnuje ochutnávku vín, návštěvu vinného sklípku)

 

5. den - ranní privátní transfer ze SunSquare City Bowl hotelu na letiště v Kapském městě, odkud následuje přelet z Kapského města do Johannesburgu. Po příletu následuje privátní transfer z letiště do ubytování Honeyguide Ranger Camp https://honeyguidecamp.com/, v regionu Waterberg. Zde je 4x nocleh v plátěném stanu, s plnou penzí. Každý stan má svou koupelnu, obývací část a terasu. Po ubytování následuje projížďka po okolí s průvodcem.

Oblast Waterberg je obrovský hornatý masiv, rozkládající se téměř na 655 000 hektarech. Průměrný výška vrcholků je 600 metrů, avšak jsou zde i takové, které sahají do 2 000 metrů. Rozsáhlé skalní útvary, způsobené říční erozí, se formují již několik milionů let. V okolí Waterbergu jsou také archeologická naleziště, z dob Kamenné. Waterberg je také první region v severní části Jižní Afriky, který patří do UNESCO.

 

6. den -  tento den je dle typického života rangera, program je uzpůsoben takto:

05:30  - budíček pomocí tradičních bubnů, občerstvení čajem/kávou

06:00  - ranní projížďka po rezervaci (cca 3 hodiny), po dobu projížďky je možnost malého občerstvení

09:30  - snídaně, následně bude možnost připojit se k procházce buší (jen pro účastníky starší 16 let)

14:00 - oběd

16:00 - večerní projížďka rezervací (cca 3 hodiny), po dobu projížďky je možnost malého občerstvení

20:00 - venku servírovaná večeře, která je společná s ostatními hosty a rangery

 

7. den -  volný program, možnost využití denního programu hotelu, ptačího safari, aj.

 

8. den -  volný program, možnost ranní a odpolední projížďky rezervací, spa, procházky, aj.

 

9. den -  brzká ranní vyjížďka po rezervaci, po snídani následuje privátní transfer na letiště

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 23°C vzduch 23°C vzduch 21°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C
voda 24°C voda 25°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C voda 21°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 20°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*