Parc Hotels - Antares 4*4*4*4*

Itálie / Sicílie / Letojanni. Oblíbený hotelový komplex Antares je situovaný na jónském pobřeží, na vrcholku, který se tyčí nad letoviskem Letojanni, pouhých pár kilometrů od centra Taorminy. Jeho skvělá pozice umožňuje hostům obdivovat překrásné přírodní scenérie a Taormínský záliv. V komplexu je hostům k dispozici venkovní bazén, pláž je od resortu vzdálená cca 300 metrů a je přístupná proskleným panoramatickým výtahem vytesaným ve skále, na který navazuje podzemní chodba. Část Antares je situována v nejnižší části komplexu, část Le Terrazze ve střední části a Olimpo se nachází v horní části komplexu.

Upozornění: Poplatek - pobytová taxa cca 1 EUR/osoba/den splatný v hotovosti v místě pobytu

Poloha:

pláže: 300 m, letiště: 64 km, centra: 6 km, nákupních možností: 500 m

Vvybavení pokoje:

Standardní pokoj

centrální klimatizace (spouštěna v časech určených hotelem), TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (za poplatek), set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor na pokoji (za poplatek), balkon v části Olimpo a Le Terrazze, Ubytování za příplatekPokoj s bočním výhledem na moře a s balkonem, Pokoj s výhledem na moře

Zařízení hotelu:

hala s recepcí, hlavní restaurace, pizzerie, 2 bary, připojení k internetu (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu a poplatek za výměnu), dětský bazén, dětské hřiště, obchod se suvenýry (v části Olimpo)

Pláž a okolí hotelu:

písečná, lehátka a slunečníky za poplatek

Sportovní aktivity zdarma:

animační programy, občasné večerní programy

Sportovní aktivity za příplatek:

fitness, wellness, turecké lázně, vířivka, sauna, masáže, kosmetické procedury, šipky

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu

Stravování v hotelu za příplatek:

All Inclusive: 10.30-24.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, rozlévané nealkoholické (postmixy) a alkoholické nápoje místní výroby (víno a pivo), filtrovaná káva, čaj. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*