Hotel SAN VINCENZO 4*4*4*4*

Hotel se 42 pokoji se nachází v centru Letojanni přímo u krásné pobřežní promenády s dlouhou pláží, která nabízí romantické procházky a úchvatné výhledy na Taorminu, Kalábrii a okolní pobřeží. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete útulné pobřežní bary, restaurace, obchůdky a soukromé i veřejně přístupné pláže s hrubým pískem.

Letiště: Catania (45 km)

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bar, restaurace, kde je servírovaná snídaně formou bufetu, recepce, TV sál, klimatizace a Wi-Fi zdarma v celém hotelu a na pokojích.

Možnost využít pravidelnou linkovou dopravu do centra Taorminy a služeb hotelové pláže se slunečníky a lehátky, restaurací a barem na pláži.

STRAVOVANI: Snídaně je zahrnuta v ceně. Večeře jsou servírované (výběr ze dvou 1. a 2. chodů včetně příloh a zákusek nebo ovoce).

HOTELOVÉ POKOJE (celkem 42) jsou nově a útulně vybavené, mají vlastní klimatizaci (zdarma), TV sat, vlastní příslušenství, telefon, fén, trezor (zdarma) a ledničku. Pokoje Economy mají malé okno. Pokoje Standard okno bez balkonu. Pokoje Standard plus mají balkon s posezením. Pokoje Vista mare mají balkon s výhledem na moře a posezením.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*