Hotel Club Saraceno 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Club Saraceno resort obklopuje udržovaná zahrada s palmami a oleandry, je postaven ve východní části Sardinie, v regionu Ogliastra. Resort se nachází v zátoce Baia di San Gemiliano, kousek od rybářského městečka Arbatax, kde naleznete obchody, kavárny, bary a restauraceme. Mezinárodní letiště v Cagliari se nachází cca 145 km od hotelu, což představuje transfer dlouhý cca 2,5 hodiny.

Vybavení: recepce, restaurace s místní kuchyní, bar, 2 bazény pro dospělé a děti, dětský klub pro děti od 4-12 ti let, dětské hřiště, obchůdek se suvenýry, parkoviště, Wi-Fi v areálu hotelu.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, minibar, sušák, většina pokojů má balkon nebo terasu. Možnost až 2 přistýlek.

Pláž: Písčitá pláž s bílým pískem se nachází cca 80 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky do 3tí řady za poplatek.

Stravování: Snídaně, za příplatek obědy a večeře včetně nápojů.

Sport a zábava: Animační programy pro dospělé i děti, posilovna, plážový volejbal, minifotbal, petanque, jízda na koních, tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, windsurfing, kánoe, plachtění, motorizované vodní sporty.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 17°C voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*