To Nejkrásnější Z Ischie a Neapolského Zálivu

To nejkrásnější z Ischie a Neapolského zálivu

Laco Ameno - Casamicciola Terme - Serrara Fontana - Sant Angelo - Capri - Park Tropical - Pompeje - Vesuv - Ischia Ponte

Program zájezdu

1 den: Praha - IschiaPraha - IschiaOdlet z Prahy do Neapole, po příletu transfer na Ischii, ubytování v hotelu *** s polopenzí, volný program.

2 den: Ischia - volný denInformační schůzka a individuální volno. Možnost fakultativně navštívit zátoky horkých pramenů Sorgeto, Poseidonovy zahrady nebo botanickou zahradu La Mortella.

3 den: Ischia - půldenní okruh kolem ostrovaPůldenní okruh kolem ostrova Ischia s českým průvodcem. Prohlídky a zastávky na nejzajímavějších místech ostrova. Navštívíte postupně Laco Ameno s jeho dominantou Il Fungo, městečko Casamicciola Terme s prohlídkou centra a ochutnávkou likérů, Barano d´Ischia - pokud velikost busu dovolí - zastávka na nádherné panoramatické vyhlídce. Následuje výjezd do nejvýše položené vesnice Serrara Fontana se zastávkou na občerstvení. V městečku Ciglio prohlídka malebného kostelíčku ze zeleného tufu a na závěr hodinová zastávka v termálně nejaktivnější oblasti ostrova, půvabné, původně rybářské vesničce S. Angelo. Možnost nákupu suvenýrů nebo léčivé termální kosmetiky Cava Scura - info u průvodce.

4 den: CapriPo snídani odjezd na celodenní výlet na ostrov římských císařů Capri. Dopoledne prohlídka města Anacapri, fakultativně možnost návštěvy vily S. Michele Axela Munteho nebo výjezd lanovkou na nejvyšší horu Capri Monte Solaro, s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy. Volno na oběd (možnost skupinového menu za 13 EUR/os). Odpoledne následuje prohlídka hlavního města Capri, procházka starobylou čtvrtí až ke klášteru Sv. Jakuba. Na závěr čas na nákupy nebo možnost fakultativního výletu lodí kolem Capri s návštěvou jeskyní Grotta Bianca, Grotta Verde, popř. i Modré jeskyně. Návrat do hotelu, večeře.Vstupné (není v ceně zájezdu): Vila Axela Munteho: 8 EUR/os, výjezd lanovkou na Monte Solaro 10 EUR/os, návštěva jeskyní Grotta Bianca, Grotta Verde: 17 EUR/os, Modrá jeskyně: 12 EUR/os

5 den: Park TropicalCelodenní relax v termálním parku Tropical na San Angelu s mírně radioaktivními, jodido-železitými termálními vodami. Tropical nabízí více než 10 bazénů, saunu, dobrou restauraci a příjemnou relaxaci na panoramatickém místě nad městečkem San Angelo. V ceně transfer z hotelu tam a zpět, ráno asistence českého delegáta a celodenní vstupné. Koupací čepice s sebou (popř. možnost zakoupit na místě 2 EUR).

6 den: Pompeje - VesuvV časných ranních hodinách odjezd autobusem a trajektem na italskou pevninu. Následuje téměř tříhodinová prohlídka archeologického areálu Pompeí. Dalším bodem programu je sopka Vesuv. Nejprve je na úpatí sopky zastávka na oběd (možnost skupinového menu za 15 EUR/os), poté nás čeká výjezd na parkoviště do kvóty 1000 m.n.m., kde je vstup do Národního parku Vesuvio a odtud samotný výstup na aktivní vulkán až do výšky 1280 m.n.m. s převýšením cca 200 m. Doporučujeme vhodnou turistickou obuv a oblečení, výstup je vhodný pro osoby s dobrou fyzickou kondicí.Vstupné (není v ceně zájezdu): Pompeje: 15 EUR/os, Národní park Vesuvio: 10 EUR/os

7 den: Ischia Ponte a Aragonský hradPo snídani prohlídka nejstarší památky ostrova Aragonského hradu, jehož historie se datuje až k roku 474 př. n. l. Přejezd do historické části Ischia Ponte, volno cca 2,5 hodiny na individuální prohlídku hradu. Následuje procházka s průvodcem starobylou částí města Ischia, bývalou rybářskou vesnicí s možností nákupů suvenýrů. Návrat do hotelu kolem 13 hodiny, volno.Vstupné (není v ceně zájezdu): Aragonský hrad: 10 EUR/os

8 den: Ischia - PrahaV dopoledních hodinách transfer na letiště Neapol, odlet do Prahy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena, pořadí jednotlivých výletů je orientační a může se změnit.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 2 osoby.Poznávací zájezd si můžete prodloužit o 2. týden pobytu ve vybraném hotelu - cenu žádejte u vašeho prodejce.

V ceně zájezdu je zahrnuto: letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 7 nocí ve 3* hotelu s termálním bazénem, stravování formou polopenze (servírovaná strava), služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery v průběhu zájezdu, prohlídky dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 590 Kč/pobyt/dospělá osoba a 340 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu nebo na ), vstupné do památek (není-li uvedeno jinak), fakultativní výlety, obědy, nápoje, pobytová taxa 2 EUR/osoba/den splatná v hotovosti v místě pobytu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*