Sorriso Thermae Resort & Spa 4*4*4*4*

Poloha:

Hotelový komplex se nachází na výběžku nad zálivem pláže Citara a Poseidonovými zahradami. Sestup na pláž pro hotelové hosty je po upravených schůdkách (cca 400 metrů), nebo zdarma svoz mikrobusem od recepce. Komplex je rozdělen do několika budov v jedné zahradě. Centrum městečka Forio je vzdáleno cca 2 km. Doprava na pláž a k Poseidonovým zahradám je zajištěna hotelovými minibusy po celý den v pevných časech až do října.

Vybavení:

Recepce, internet point a Wi-Fi zdarma, dvě restaurace, americký bar, piano bar, bar u bazénu, pět hydromasážních bazénů - čtyři termální (dva kryté o teplotě vody 33 - 37 °C) a jeden sladkovodní pro děti, lehátka a slunečníky.

Ubytování:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, TV-SAT, klimatizaci (zdarma), minibar, trezor a balkon nebo terasu. Za příplatek možnost ubytování v pojích typu Comfort s výhledem na moře.

Sport a zábava:

Hotel disponuje nově vybudovaným (v roce 2009) moderním termálním centrem se saunou a Beauty Spa ,,Elisir" (za poplatek), malé fitness a sauna zdarma. Jednou za pobyt wellness procedura (sauna, turecké lázně, whirpool na 1 hodinu) zdarma. Zábavní možnosti v blízkém městečku Forio.

  • cena již od 22 690 Kč
  • v nabídce 1 termín
Přehled termínů

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Přehled termínů

Zobrazit pouze:
02.10. - 09.10.2021 8 dní, 7 nocí letecky Praha polopenze last minute 22 690 Kč Vybrat