Malý Okruh Keralou + Sagara Beach Resort 3*3*3*

Čajové plantáže a přírodní krásy Keraly s následným odpočinkem u moře

Program zájezdu

1. den: PrahaOdlet do Cochinu pravidelnou linkou se společností Emirates s přestupem v Dubaji.

2. den: Cochin-MunnarPřivítání průvodcem na letišti a následný transfer do Munnaru, malebného horského údolí, kterému dominují čajové plantáže. Po příjezdu ubytování v hotelu, volný večer, nocleh.

3. den: MunnarPo snídani se vydáte poznat krásy Munnaru. Na programu je návštěva národního parku Eravikulum, jednoho z posledních útočišť vzácného tahra jihoindického, endemické horské kozy. Zavítáte k přehradě Kundala a do Muzea čaje. Atmosféru zdejšího prostředí nasajete při procházce po čajových plantážích a při projížďce zamlženou horskou krajinou a přilehlými údolími. Čekají vás nádherné scénické výhledy s úžasnými vodopády, svěžími čajovými zahradami a vysokými horami pokrytými bílými mračny. Návrat zpět do hotelu, nocleh v Munnaru.Možnost fakultativního lodního výletu na přehradě Mattupetty.

4. den: Munnar-AlleppeyPo snídani odjezd do Alleppey. Kolem poledne se nalodíte na tradiční houseboat, zvaný kettuvallam, abyste mohli strávit den plavbou po lagunách a mezi ostrůvky s palmovými háji a plantážemi s exotickými plodinami, a pozorovat každodenní život místních obyvatel a nádhernou krajinu. Houseboaty většinou sestávají ze dvou ložnic s koupelnami. Jídlo se připravuje na lodi podle tradičních místních receptů. Nocleh na lodi.

5. den: Alleppey-KovalamPo snídani transfer do Kovalamu, ubytování v hotelu, volno na pláži.

6.-11. / 12. den: Kovalam-Trivandrum-PrahaTransfer na letiště Trivandrum, odlet zpět do ČR pravidelnou linkou společnosti Emirates s přestupem v Dubaji.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu jsou 2 osoby.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha-Cochin-Trivandrum-Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, výše uvedený program, doprava klimatizovaným minibusem, ubytování na 2 noci v hotelu kategorie 3*/4* se snídaní, 1 noc v houseboatu s plnou penzí, anglicky hovořící průvodce, 6 (7) nocí v hotelu Sagara Beach Resort 3*, nebo Isola Di Cocco 4* se snídaní (dle zvolené varianty zájezdu), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby, vstupné do památek, vstupní vízum (50 USD nebo 1 400 Kč/osoba při zajištění CK) a spropitné.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*