Poznávací zájezd Izrael, Jordánsko, Egypt

Izrael - Tolik památek s historií starou až šest tisíc let nenajdete nikde jako právě v Izraeli. Nikde jinde nevzniklo tolik filosoficko-náboženských proudů jako na území Izraele. Izrael je svatou zemí pro křesťany, židy i muslimy. Izrael je prostě nádherný a pokud jste jej ještě nenavštívili, není už proč déle váhat! Izrael je zemí přistěhovalců. Od jeho založení v roce 1948 počet obyvatel stoupl na osminásobek. Jeho sedm milionů obyvatel představuje pestrou mozaiku kultur, tradic, životních stylů, náboženství a etnických kořenů. Jordánsko - Má hodně co nabídnout. A co jsou ta největší lákadla? Fantastické potápění v Rudém Moři, možnost řady vodních sportů, měsíční krajina, řada antických památek, poutní biblická místa, vlídní pohostinní obyvatelé, poušť, jízda na velbloudech, pěší turistika, křižácké hrady. Mrtvé moře, které má léčivé účinky na celý organismus. Egypt - Jádro dovolených v Egyptě většinou spočívá v návštěvách starověkých pokladů, ať už jde o pyramidy nebo skvostné chrámy, stále více lidí v Egyptě využívá i mnoho dalších vábivých atrakcí, např.zaměřené na potápění se mezi neporušenými korály Rudého moře, na cestování po skvostné severoafrické přírodě, romantickou plavbu po Nilu nebo na hraní golfu.

Poznávací zájezd Izrael, Jordánsko, Egypt - zobrazit všechny informace »

 

Plavba Po Nilu

Plavba Po Nilu 3*3*3*

Naše mínění: Velmi zajímavá plavba vhodná ke kombinaci s pobytem u moře. Poloha: 1. den: přílet do Egypta, transfer na loď do Luxoru, noc na lodi v Luxoru. 2. den: ranní návštěva Východního břehu, Karnaku a chrámu v Luxoru. Odpolední plavba do Edfu. Noc na lodi v Edfu. 3. den: přeplavba do Kom Ombo, odpolední návštěva chrámu Sobek. Odpolední přeplavba do ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa hotelů

Poznávací zájezd Izrael, Jordánsko, Egypt - informace

Izrael - Tolik památek s historií starou až šest tisíc let nenajdete nikde jako právě v Izraeli. Nikde jinde nevzniklo tolik filosoficko-náboženských proudů jako na území Izraele. Izrael je svatou zemí pro křesťany, židy i muslimy. Izrael je prostě nádherný a pokud jste jej ještě nenavštívili, není už proč déle váhat! Izrael je zemí přistěhovalců. Od jeho založení v roce 1948 počet obyvatel stoupl na osminásobek. Jeho sedm milionů obyvatel představuje pestrou mozaiku kultur, tradic, životních stylů, náboženství a etnických kořenů.

Jordánsko - Má hodně co nabídnout. A co jsou ta největší lákadla? Fantastické potápění v Rudém Moři, možnost řady vodních sportů, měsíční krajina, řada antických památek, poutní biblická místa, vlídní pohostinní obyvatelé, poušť, jízda na velbloudech, pěší turistika, křižácké hrady. Mrtvé moře, které má léčivé účinky na celý organismus.

Egypt - Jádro dovolených v Egyptě většinou spočívá v návštěvách starověkých pokladů, ať už jde o pyramidy nebo skvostné chrámy, stále více lidí v Egyptě využívá i mnoho dalších vábivých atrakcí, např.zaměřené na potápění se mezi neporušenými korály Rudého moře, na cestování po skvostné severoafrické přírodě, romantickou plavbu po Nilu nebo na hraní golfu.

Související odkazy