Sensimar Alaya Beach Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotelový komplex Sensimar Alaya Beach Resort má 290 pokojů, nachází se v krásné zahradě přímo u pláže cca 7 km severně od letiště. El Quseir cca 68 km, Port Ghalib asi 9 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 restaurace `a la carte (italská, asijská, libanonská, seafood), bary, spa centrum, salón krásy, kavárna. Venku 5 bazénů (z toho 1 bazén v zimě s možností vyhřívání), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Možnost využít aquapark v sousedním hotelu (bez poplatku). Koncept Dine around u sesterských sousedních hotelů, zdarma: sauna, pára, vířivka. Za poplatek: masáže a různé druhy zkrášlujících procedur.

Ubytování: Koupelna s WC, fén, TV/sat., telefon, klimatizace, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. 

Stravování: All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední snack, káva, čaj a zákusek Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-24.00 hod.)

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, vstup do moře přes korál (k dispozici molo), písečného vstupu je možno využít u vedlejšího hotelu.Lehátka a slunečníky zdarma, bar na pláži.

Sport a zábava: Večerní animační programy, živá hudba, zdarma: posilovna, tenis, stolní tenis, multifunkční hřiště, plážový volejbal, boccia, biliard, aerobik, aquaerobik, jogging, jóga. Za poplatek: vodní sporty na pláži, potápečské centrum.

 

Internet: Zdarma: WiFi v hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*