Jaz Dar El Madina 4*4*4*4*

Poloha: Jaz Dar El Madina je hotelový komplex se nachází v krásné zahradě jen pár minut chůze od pláže cca 7 km severně od letiště. El Quseir cca 68 km, Port Ghalib asi 9 km.

Vybavení: Hotel postavený v rámci soustavy hotelů JAZ má recepci, restauraci (hlavní a 2 a la carte - italskou a orientální), několik barů, 2 bazény, dětské hřiště, bazén se skluzavkami.shisha bar, posilovnu, amfiteátr. Možnost využití obchůdků, aquaparku a sportovišť v rámci sousedních hotelů, lázně, masáže, salon krásy, Health club (sauna, pára, jacuzzi) - k dispozici ve vedlejším hotelu Solaya.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, trezor, telefon, minibar (doplňován 1 lahví vody denně), TV/sat, set na přípravu kávy  čaje, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky.

Stravování: All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehký snack během dne Akoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10,00 - 24,00 hod). Možnost využít a la carte restauraci zdarma 1x za pobyt (rezervace nutná).

Pláž: Písečná pláž s postupným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu. Na pláž se jde přes sesterský hotel JAZ. Osušky, slunečníky a lehátka zdarma. Bar na pláži.

Sport a zábava: Denní a večerní animační program, zdarma: plážový volejbal, petanque, běžecké dráhy, posilovna, stolní tenis, lukostřelba, šipky, biliar. Za poplatek: šnorchlování, vodní sporty na pláži, aquapark v sousedním hotelu, tenis, squash.

 

Internet: Wifi zdarma do vyčerpání limitu 150MB/pobyt - poté je za poplatek.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*