Stella Di Mare Beach Resort & Spa Makadi Bay 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Stella Di Mare Beach Resort & Spa Makadi Bay leží v klidnější zátoce v zálivu Magadi. Stella Di Mare Beach Resort & Spa Makadi Bay obklopuje pěkná zahrada a pláž, u hotelu je i pěkné šnorchlování, stačí po molu přejít k útesu. Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdálené od hotelu Stella Di Mare Beach Resort & Spa Makadi Bay cca 30 km, centrum Hurghady je vzdálené cca 35 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 restaurace s obsluhou (italská a indická, za poplatek, rezervace nutná), snack bar, bar u bazénu, orientální koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), obchodní arkáda, kadeřnictví, diskotéka (za poplatek), konferenční místnost, 2 bazény (1 vyhřívaný v zimním období, lehátka, slunečníky a osušky zdarma), 2 dětské bazény, bazén s vlnobitím, bazén se skluzavkami, dětské hřiště, dětský klub, lázně, sauna, pára, jacuzzi, masáže, salon krásy, prádelna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize se satelitním příjmem, telefon, minibar (za poplatek), trezor, balkon nebo terasa. Za příplatek je možno doobjednat pokj s výhledem na moře.

Stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 11.00-12.00 pozdní snídaně, 12.30-15.00 oběd formou bufetu, 18.30-21.30 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové - cola, sprite, soda, džus - ne fresh), u oběda a večeře nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj, Restaurace na pláži: 12.30-15.00 oběd, čerstvé saláty a ovoce, pizza, sendviče, mini Burgery, 15.30-17.00 odpolední snack, pizza a sladké pečivo, Á la carte restaurace: 18.30-20.30 večeře formou menu indická a italská (1× za týden zdarma, rezervace nutná), Bar u bazénu: 10.00-do západu slunce nealkoholické nápoje, pivo, whisky, rum, vodka (vše místní výroby, rozlévané), Bar na pláži: 10.00-do západu slunce nealkoholické nápoje, pivo, whisky, rum, vodka (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: 10.00-23.00 nealkoholické nápoje, pivo, whisky, rum, vodka (vše místní výroby, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.

Pláž: Písčitá, vstup do moře pouze přes molo, korálové podloží, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava: Animační programy, večerní programy, stolní tenis, šipky, posilovna, za příplatek: minigolf, kulečník, vodní sporty na pláži, potápěčské centrum.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*