Harmony Makadi Bay 5*5*5*5*5*

Poloha: Harmony Makadi Bay můžeme doporučit i náročnějším klientům. Leží ve známé oblasti Makadi, přímo u krásné 500 m dlouhé písečné pláže. Vyniká kvalitou služeb, ochotným a vstřícným personálem a nezaměnitelnou atmosférou. Hotel se rozkládá v převážně třípatrových budovách na celkové ploše 58 000 m2 v krásných zahradách.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik bazénů, venkovní jacuzzi, vodopád, celková plocha sladkovodních bazénů je 6500 m2+ je zde velké slanovodní jezero. Dětský bazén má 250 m2, nechybí miniklub, dětské hřiště, posilovna, disko, terasa, herní místnost, jeden z bazénů je v zimě vyhřívaný, dále zde najdeme saunu, animační programy, jsou zde 3 restaurace, 6 barů. konferenční prostory, možnost připojení k internetu, možnost půjčení auta, kadeřník obchůdky, bankomat, možnost výměny měny, konferenční prostory, možnost hlídání dětí na vyžádání za poplatek.

Ubytování: V hotelu je na výběr z pokojů a suit rozdělených do několika kategorií. K vybavení standardních pokojů patří koupelna, fén, klimatizace, balkon nebo terasa, telefon, možnost připojení k internetu, trezor, SAT TV.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné 500 m dlouhé písečné pláže.

Sport a zábava: Fitness centrum široká nabídka vodních sportů, potápění, animační programy, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur, živá hudba. Samozřejmostí je široká nabídka výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*