Cleopatra Makadi Bay 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Cleopatra Makadi Bay leží cca 25km od letiště a 30km od centra Hurghady. Hotel je přímo v oblíbené oblasti Makadi Bay.

Vybavení: Resort složený z hlavní a několika vedlejších budov má vstupní halu s recepcí, bufetovou a á la carte restaurace (italská a rybí), několik barů, 8 bazénů (1 s možností vyhřívání v zimním období), konferenční prostory (až pro 700 osob), obchodní pasáž, bankomat, Spa, dětský bazén, miniklub, hřiště, lázně, masáže, parní lázně, sauna, jacuzzi.

Ubytování: DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat, telefon, individuální klimatizace, minilednička, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. DRP může být znevýhodněn polohou. DRSV: viz DR, výhled na moře. Maximální obsazenost: DR/DRP/DRSV: 2 dospělí/ 2 dospělí+ 1 dítě/ 2 dospělí + 2 děti/ 3 dospělí/ 1 dospělý + 1 dítě/ 1 dospělý Dítě do 14 let.

Stravování: All inclusive: Snídaně formou bufetu (7.00-10.00 hod) Dětský oběd (12.00-13.00 hod) Oběd formou bufetu (12.30-14.30 hod) Dětská večeře (18.00-19.00 hod) Večeře formou bufetu (18.30-21.30 hod) Dopolední a odpolední lehký snack. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 24hodin.

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar na pláži, možnost vstupu do moře z mola.

Sport a zábava: Animační programy pro děti a dospělé. Zdarma: plážová volejbal, šipky, stolní tenís, tenis (osvětlení za poplatek) Za poplatek: vodní sporty na pláži, potápění a šnorchlování, lukostřelba.

Zvláštnosti: Hotel má skvělé podmínky pro milovníky šnorchlování.

Internet: Za poplatek : WiFi na pokojích a veřejných prostorách hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*