Three Corners Empire Beach 3*3*3*

Poloha: Příjemný tříhvězdičkový hotel leží v centru Hurghady, v dosahu všeho dění, a zároveň u vlastní písčité pláže. Dovolenou si tak kromě koupání a odpočinku můžete zpestřit procházkou po městě, nakupováním, nebo využít některé z nabídek fakultativních výletů. Třeba k pyramidám, nebo na šnorchlovací výlet na panenský ostrov Giftun.

Vybavení: K vybavení hotelu patří písečná pláž, pěkná zahrada se dvěmi bazény a hřištěm na beach volejbal, dále je zde stolní tenis, možnost vodní gymnastiky a vodního póla. U pláže je potápěčské centrum se širokou nabídkou kurzů pro začátečníky i pokročilé. V hotelu dále je vstupní hala s recepcí, restaurace a bar. Navštívit můžete také A la carte restaurace Chez Pascal a Dolce Vita v sesterském hotelu Triton Empire. K dispozici jsou také konferenční prostory až pro 125 osob a pro děti dětský klub.

Ubytování: V hotelu je 116 pokojů standard, 42 pokojů Superior a 5 spojených rodinných pokojů. V každém pokoji najdete koupelnu, klimatizaci, SAT TV, rádio, telefon, ledničku a balkon nebo terasu.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Menší privátní písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Vodní polo, vodní aerobik, stolní tenis, potápěčské centrum, výlety lodí se skleněným dnem, animační programy, využít také můžete některý z námi nabízených výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*