Sunrise Select Garden Beach 5*5*5*5*5*

Poloha: Sunrise Select Garden beach resort & spa je luxusní Ultra All Inclusive resort perfektně umístěný v zahradě u Rudého moře, přímo na pláži, na letiště i do centra Hurghady je to nedaleko. Tento hotel známého hotelového řetězce Sunrise můžeme nabídnout i velmi náročným klientům.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, celkem 4 bary, 3 restaurace a 2 puby, biliard, 2 bazény- jeden v závislosti na sezoně a počasí vyhřívaný, je zde profesionální animační tým, který se stará o zábavu hostí jak přes den, tak večer. Samozřejmostí je dětský klub s hřištěm. V hotelu dále najdete spa centru s širokou nabídkou masáží a procedur a samozřejmě fitness centrem, obchůdky, možnost připojení k internetu, bankomat, konferenční prostory a mnoho dalšího.

Ubytování: V hotelu je celkem 443 pokojů v několika kategoriích. Všechny pokoje jsou luxusní, vybavené balkonem nebo terasou, koupelnou, SAT TV, fénem, trezorem, minibarem, k dispozici jsou propojené a nekuřácké pokoje.

Stravování: Stravování je zajištěno formou Ultra All Inclusive.

Pláž: Hotel se nachází přímo u 400 m široké písečné pláže.

Sport a zábava: Spa centrum ,fitness, stolní tenis, beach volejbal, 2 tenisové kurty, potápěčské centrum, windsurfing, nedaleko se nachází golfové hřiště. Hotel nabízí velké množství různých aktivit, tak, aby se zde všichni hosté cítili dobře a mohli strávit svoji dovolenou tak, jak to mají rádi.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*