Sonesta Pharaoh Beach Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Sonesta Pharaoh Beach Resort se nachází cca 18 km od centra Hurghada, cca 15 km od letiště a pláž leží přímo u hotelu. Transfer z mezinárodního letiště v Hurghadě trvá cca 20 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 a la carte restaurace - italská, čínská, ruská a egyptská, bary, kavárna s vodními dýmkami, bazény, dětský bazén, směnárna, bankomat, Wifi, obchody, společenská místnost, spa a wellness, lázně, sauna, masáže, pára, knihovna, kosmetické ošetření, tělové zábaly, manikúra, pedikúra, internetový koutek, prádelna, diskotéka, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání, dětské hřiště, směnárna, prádelna.

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, internetové připojení, TV, minibarem. Součástí je balkón nebo terasa s výhledem na moře či zahradu.

Stravování: All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídani (10:00 & 12:00) v lobby baru, během dne lehké občerstvení, kávu a čaj o páté, 2 x večeře za pobyt v restauraci & la carte restauracích (nutná rezervace), místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v době 10:00-24:00. Zákaz chození do restaurace v plavkách. V restauracích a la carte jsou večer u mužů vyžadovány dlouhé kalhoty.

Pláž: Dlouhá písečná pláž s korálovým podložím a s molem se nachází přímo u hotelového resortu, lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Na pláži se nachází bar a sprchy.

Sport a zábava: Animační programy pro děti i dospělé a večerní zábavné show, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, minigolf, petanque, fotbal, volejbal, aerobik, vodní pólo a vodní sporty na pláži (za poplatek). Služby za poplatek:

kulečník, internet, tenis (noční osvětlení kurtů a půjčovna raket a míčků), centrum vodních sportů na pláži, potápěčské centrum, hlídaní dětí, půjčovna kol, jízda na koni, kyvadlová doprava do Hurghady

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*