Royal Lagoons Aqua Park Resort & Spa 4*4*4*4*

Poloha: Royal Lagoons Aqua Park Resort & Spa leží přímo u pláže cca 4 km severně od letiště a cca 6 km od centra Hurghady.

Vybavení: Resort se skládá ze tří hlavních budov a několika vil zasazených v zahradě. Všch 366 pokojů je po renovaci a nabízí klientům veškerý komfort. K dispozici je recepce, vstupní hala, hlavní a á la carte restaurace (italská, asijská), několik barů, několik bazénů a 2 laguny (u bazénu lehátka a slunečníky zdarma, osušky oprotii kauci, denní výměna zdarma), aquapark (skluzavky pro děti i dospělé, přístupné v určené časy), obchodní pasáž, odinace lékaře, konferenčí místnost, shisha bar (za poplatek), Wellnes - SPA: Za poplatek: Masáže, jacuzzi, turecká lázeň, pára, sauna..

Pro děti: Dětská postýlka, dětský bazén se skluzavkami a tobogány, miniklub, hřiště, minidisko.

Ubytování: Koupelna/WC(vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV, mini lednička (denně doplňována lahev vody zdarma), trezor, balkon nebo terasa. DRS: viz DR, prostornější. DRP: viz DR, může být znevýhodněný polohou. Maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti Dítě do 13 let

Stravování: All inclusive: Snídaně (7:00-10:00) Pozdní snídaně (10:30 - 11:30) Oběd (13:00-15:00) Večeře (19:00-22:00) Pozdní večeře (23:00 - 01:00) Lehký snack (16:00 - 17:00) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00.

Pláž: Hotelová písečná pláž je vzdálena cca 5min jízdy od hotelu. Pravidelná kyvadlová doprava po celý den zdarma. Plážový bar pro klienty zdarma (nápoje po celý den, lehký snack v době oběda). Leátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci (denní výměna). Při vstupu do vody mohou být oblázky a menší kameny - doporučujeme boty do vody.

Sport a zábava: Animační programy pro děti a dospělé, diskotéka, večerní barbeque. Sportovní nabídka: Zdarma: Tenis (1x za pobyt, poté za poplatek). Za poplatek: Vodní sporty na pláži, šnorchlování.

Internet: Zdarma: WiFi v lobby hotelu

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*