Pickalbatros Sea World 4*4*4*4*

Poloha: Pickalbatros Sea World je ideální pro rodinnou dovolenou, stejně jako dovolenou ve dvou. Na letiště je to asi 15 minut jízdy, do centra Hurghady cca 20 minut jízd. Hotel je vzdálený cca 8 minut chůzí od pláže.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 4 bary, diskotéka, 4 bazény, jeden v zimě vyhřívaný, 4 velké vodní skluzavky, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský klub, hřiště, dětský bazén, možnost připojení k internetu, banka, půjčovna aut, shuttle bus na pláž a zpět, obchůdky.

Ubytování: V hotelů je celkem 360 pokojů rozmístěných v třípodlažních budovách v zahradách s bazény. K vybavení pokojů patří klimatizace, minibar, SAT TV, telefon s přímou volbou, koupelna, každý pokoj má balkon nebo terasu.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Na pláž jezdí v pravidelných intervalech hotelový shuttle bus.

Sport a zábava: Spousta možností výletů, beach volejbal, vodní gymnastika, tenis, minigolf, stolní tenis, posilovna, wellness centrum, animační programy, šnorchlování, potápění, kulečník, dětské hřiště, dětská herna, hotel je velmi dobře vybaven pro děti.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*