Pickalbatros Beach Albatros Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Pickalbatros Beach Albatros Hotel je příjemný all inclusive resort. hotel obklopuje tropická zahrada, bazénový komplex s tobogány a písčitá pláž. Hotel je vzdálen cca 10 kmod letiště v Hurghadě, což představuje cca 15 minut jízdy, cenrum Hurghady je vzdálené cca 20 minut jízdy. Hotel leží přímo u pláže.

Vybavení: K vybavení hotelu patří lobby, restaurace, bary, recepce, 3 vnější a 1 vnitřní bazén, dětský klub, dětské bazény, dětské hřiště, možnost připojení k internetu, obchůdky, možnost půjčení auta, lázně, sauna, masáže, pára, vířivka, směnárna, prádelna.

Ubytování: V hotelu je celkem 681 pokojů v několika kategoriích. Standardní pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, SAT TV, telefonem s přímou volbou, koupelnou, fénem, většina pokojů má balkon nebo terasu.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: Ze sportovních možností uvádíme 3 tenisové kurty, beach volejbal, basketbal, potápění, fitness. Dále je možná jízda na koních , velbloudech, minigolf, aerobik, billiard, stolní tenis, zahradní šachy, lekce tance, večerní animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*