Magic Beach Hotel 3*3*3*3*

Poloha:  Hotel Magic Beach se nacházív okrajové části Hurghady. Magic Beach patří mezi menší hotely s rodinnou atmosférou, je tak vhodnou volbou pro strávení klidné odpočinkové dovolené pro všechny věkové kategorie klientů. Je umístěn na vlastní písčité pláži, skýtající panoramatický výhled na křišťálově průzračné Rudé moře. Magic Beach Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště v Hurghadě cca 15 km a od centra Hurghady cca 7km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, lobby bar, bar na pláži, hlavní restaurace s dětským koutem, pizza station, Wi-Fi na recepci (zdarma), obchodní arkáda, kadeřnictví, bazén, dětský bazén.

Ubytování: Klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (zdarma), balkon, Ubytování za příplatekJunior Suite - ložnice s obývacím koutem, balkon nebo terasa.

Stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 18.30-21.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové - cola, sprite, soda, džus - ne fresh), u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Pizza Station: 13.00-14.30 pizza, Bar na pláži: 11.00-12.30 pozdní snídaně, 16.00-17.00 odpolední snack, 11.00-23.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: 11.00-23.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit.

Pláž: Písčitá pláž je u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava: Animační programy, stolní tenis, šnorchlování, pétanque, za příplatek: vodní sporty na pláži, kulečník.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*