Labranda Club Paradisio 4*4*4*4*

Poloha: Labranda Club Paradisio leží přímo u písečné pláže asi 37 km severně od letiště, v letovisku El Gouna, v bezprostřední blízkosti golfového hřiště. Shuttle bus do centra za menší poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, několik barů, hlavní restaurace, `a la carte bistro s mořskými plody, arkáda s obchůdky, bankomat. Venku 3 bazény pro dospělé (2 s možností vyhřívání), 1 bazén pro děti, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar u bazénu (v blízkosti pláže), dětský bazén, miniklub, minidisko, dětská postýlka zdarma, lázně, masáže.

Pokoje: DR: koupelna/WC (sprcha, vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, trezor zdarma, klimatizace, minilednička (lahev vody při příletu zdarma), balkon nebo terasa. DRPV: viz DR, výhled na bazén. DRSV: viz DR, výhled na moře.

Stravování: All inclusive. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne odpolední káva, čaj a zákusek. Místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje, káva, čaj (10.00-24.00 hod.)

Pláž: písečná u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži: zdarma.

Sport a zábava: Denní i večerní animační programy a show, 2 tenisové kurty(osvětlení za poplatek), squash, stolní tenis, volejbal, šipky, lukostřelba, biliár, fi tness, sauna a pára. Za poplatek: potápěčské centrum a vodní sporty (kitesurfing, windsurfing, kajak).

Internet: Zdarma: WiFi ve veřejných prostorách. Za poplatek: WiFi na pokojích.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*