Hilton Hurghada Plaza 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Hilton Hurghada Plaza leží cca 3 minuty od centra města Hurghada, soukromá pláž se nachází přímo u hotelu. Na letiště Hurghada je to cca 15 min.

Vybavení: Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, salónek, bazén s barem, dětský bazének, dětský koutek, posilovna, kadeřnictví, kosmetický salónek, obchod se suvenýry, směnárna.

Ubytování: V hotelu je několik kategorií ubytování. Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem, klimatizací, Wifi připojením, trezorem, minibarem, zařízením pro přípravu čaje či kávy. Některé z pokojů mají TV a telefon. Pokoje mají balkón s výhledem na moře, terasu či hotelovou zahradu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze, za příplatek all inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Animační programy pro dospělé i děti, posilovna, bazény, aerobik, sportovní hřiště, stolní tenis, šnorchlování, tenisový kurt, windsurfing, squash, kulečník.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*