Hawaii Dream 4*4*4*4*

 

Poloha: Nově vybudovaný Hawaii Dream sousedící s oblíbeným hotelem Hawaii Caesar Palace u kterého klienti mohou využívat většiny služeb, se nachází u krásné písčité pláže. Tento hotel je určen pro evropskou klientelu a nabízí služby na dobré úrovni. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, především rodinám s dětmi. vzdálenosti: letiště: 21 km, centra: 16 km, nákupních možností: v místě

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tématické restaurace (za poplatek), bar, snack bar, bar u bazénu, Wi-Fi na recepci (zdarma), minimarket, obchodní arkáda, konferenční místnost, diskotéka, bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, aquapark, dětské hřiště, miniklub, SPA centrum, sauna, masáže, salon krásy.

Ubytování: Individuálně ovládaná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (zdarma), Ubytování za příplatek: Rodinný pokoj - prostornější, Bungalov, Jednolůžkový pokoj.

Stravování: All inclusive: 10.00-24.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických a alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.Pláž: písčitá s velmi pozvolným vstupem do moře, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, plážový bar.

Pláž: Písčitá u hotelu. 

Sport a zábava: Animační programy, nepravidelné večerní programy, aerobic, šipky, pétanque, plážový volejbal, fitness, za příplatek: stolní tenis, tenisový kurt, potápěčské centrum, kite centrum, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*