Grand Seas Resort Hostmark 4*4*4*4*

Poloha: Resort Grand Seas Resort Hostmark je umístěn v jižní části Hurghady u hezké písečné pláže. Resort je ideální pro klidnou odpočinkovou i sportovní aktivní dovolenou v Egyptě. Personál hotelu je příjemný, služby i ubytování odpovídají kategorii hotelu. Hotel je postavený do tvaru písmene U, takže ze spousty míst je krásný výhled na moře. Nezbývá než doporučit.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, 24 hodin otevřená kavárna, bar u bazénu, bar na pláži, bar s diskotékou, health club s nabídkou masáží a procedur a posilovnou, dětské animační programy, hřiště, dětský klub, samozřejmě bazén,dětský bazén a konferenční prostory.

Ubytování: V hotelu je celkem 230 pokojů v několika kategoriích, vybírat můžete z pokojů standard, deluxe a suite. Každý pokoj má balkon nebo terasu s výhledem na zahrady, na bazén či na moře, dále individuálně ovladatelnou klimatizaci, telefon s přímou volbou, minibar, TV, koupelnu, fén.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze.

Pláž: Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

Sport a zábava: Kromě relaxování na pláži či u bazénu můžete využít některé z mnoha hotelem nabízených aktivit. Je zde zmiňovaný health club, dále možnost potápění, rybaření, tenisu, vodní lyže, šnorchlování, windsurfing, beach volejbal, vodní polo, aerobik a další. Samozřejmostí je vybavení a aktivity pro děti od 3 do 10 let.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*