Grand Plaza Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Prázdninový komplex Grand Plaza sestává ze dvou hotelů- Grand Plaza hotelu položeného na pláži a sesterského Grand Plaza resortu se skluzavkami, hned vedle. Grand Plaza hotel je stejně jako jeho sesterský resort velmi kvalitní a vybavený vším, co můžete na své dovolené u Rudého moře potřebovat. Na letiště Hurghada je to asi 5 minut jízdy, centrum Hurghady je jednoduše dostupné taxíkem.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, dva bazény, z toho jeden v zimě vyhřívaný, dětský bazén, health club a fitness centrum, rozličné animační programy, pro děti dětský klub.

Ubytování: V hotelu je celkem 232 pokojů, všechny jsou vybaveny koupelnou, klimatizací, balkonem nebo terasou, minibarem, telefonem, SAT TV, zařízením na přípravu kávy a čaje, trezorem, fénem a možností připojení k internetu. Pokoje jsou velmi vkusně vybavené.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: Obří šachy, petanque, stolní tenis, tenis, beach volejbal, biliard, kánoe, šnorchlování, windsurfing, vodní lyže, banana boat, pestrá nabídka výletů včetně plaveb lodí se skleněným dnem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*