Grand Plaza Aqua Park 4*4*4*4*

Poloha: Prázdninový komplex Grand Plaza sestává ze dvou hotelů- Grand Plaza hotelu položeného na pláži a sesterského Grand Plaza resortu se skluzavkami, hned vedle. Grand Plaza Resort je stejně jako jeho sesterský hotel velmi kvalitní a vybavený vším, co můžete na své dovolené u Rudého moře potřebovat. Na letiště Hurghada je to asi 5 minut jízdy, centrum Hurghady je jednoduše dostupné taxíkem. Na pláž se dochází do Grand Plaza hotelu, je to několik minut chůze.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, diskotéka, bazény, dětský bazén, skluzavky, jeden z bazénů je v zimě vyhřívaný. Nechybí health club a fitness centrum, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání za příplatek, obchůdky, potápěčské centrum, business centrum, konferenční místnost, možnost připojení k internetu, bankomat.

Ubytování: V hotelu je celkem 199 pokojů, každý má koupelnu, klimatizaci, balkon nebo terasu, minibar, telefon, SAT TV, zařízení pro přípravu kávy a čaje, trezor, možnost připojení k internetu a fén.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Pláž: Hotel využívá pláže sesterského hotelu Grand Plaza hotel.

Sport a zábava: Obří šachy, petanque, stolní tenis, tenis, beach volejbal, biliard, kánoje, šlapadla, šnorchlování, windsurfing, vodní lyže, banana boat, nabídka výletů včetně výletů lodí s proskleným dnem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*