Funtazie Klub Jaz Bluemarine Resort 5*5*5*5*5*

 Poloha: Funtazie Klub Jaz Bluemarine Resort leží v blízkosti pláže cca 14 km jižně od letiště a cca 17 km od centra Hurghady (hotelová doprava za poplatek).

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, automat na výměnu peněz, hlavní restaurace, několik barů, restaurace á la carte (v sesterském hotelu Iberotel Aquamarine), nákupní arkáda. V zahradě velký bazén (v zimě s možností vyhřívání), vodní skluzavky pro dospělé i děti, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami (zdarma), dětský klub, lázně, masáže.

Popis pokojů: Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, trezor (zdarma), minibar (obsah na vyžádání a za poplatek), televize, balkon nebo terasa. Možnost až 2 přistýlek pro děti.

Stravování:  All Inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.), občerstvení během dne, odpolední káva, čaj, zákusky a zmrzlina.

Pláž: Písečná pláž u hotelu.

Sport a zábava: Zdarma: tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, dětský fotbal, fitness, plážový volejbal. Za poplatek: potápěčské centrum, vodní sporty na pláži, hotelové spa.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*