Funtazie Klub Giftun Azur Resort 4*4*4*4*

Poloha: Funtazie Klub Giftun Azur Resort obklopuje pěkná tropická zahrada a jedna z nejhezčích písečných pláží Hurghady, Vzdálenost od starého centra Hurghady 8 km, od nového centra Sakkala 5 km, od letiště 3 km. Nákupní promenáda Esplanade u hotelu, nejbližší lékárna 5 minut od hotelu. Lékařská služba nonstop v nemocnici El Salam Hospital 6 km od hotelu.

Vybavení: Hlavní jednopatrová budova bez výtahu, v zahradě 338 přízemních pokojů v bungalovech a  ve vedlejší hotelové čtyřpatrové budově rovněž bez výtahu 134 pokojů. V hlavní budově moderní lobby, Wi-Fi zdarma, recepce (trezor zdarma pro klienty ubytované v bungalovech), směnárna, bankomat, lékařská služba (přítomnost lékaře 2x denně), hlavní hotelová restaurace (vnitřní s kuřáckou i nekuřáckou zónou), venkovní restaurace na terase hotelu, několik barů, orientální kavárna, pizzerie, beach restaurace (využívána na obědy),  sauna, parní lázně, vířivé koupele, masáže, kosmetika, diskotéka, kadeřnictví, shower room (místnost na osprchování využívaná při pozdním transferu z hotelu). Sladkovodní bazén, 2 dětské sladkovodní bazény rozdělené dle věku dětí, lehátka, podložky, osušky a slunečníky u bazénů zdarma, sprchy a bar u bazénu.

FUNTAZIE KLUB - animační program pro děti ve věku 4 - 15 let s českými animátory v období 22.6.-31.8. Zdarma: aerobik, aquaaerobik, ranní cvičení, šipky, pétanque, tenis, stolní tenis, squash, vodní pólo, beach volejbal, 1x týdně turnajový sportovní den (např. tenis, vodní pólo, šipky, soutěže u bazénu aj.), 1x týdně karetní hry, 1x týdně taneční večer, 2x týdně vědomostní soutěže, hotelový animační program, např. orientální show, muzikálový večer, břišní tanečnice Za poplatek: celodenní výlet na Orange Bay se šnorchlováním, koupáním a animačním programem

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, Wi-Fi za poplatek, topení, telefon, lednička, varná konvice, trezor (pouze pokoje v hlavní budově), balkon nebo terasa. Možnost 2 přistýlek.

 

Stravování: All inclusive: Brzká kontinentální snídaně (06.00-07.00 hod.) Snídaně formou bufetu (07.00-11.00 hod.) Oběd formou bufetu (12.30-15.00 hod.) Večeře formou bufetu v hlavní restauraci (18.00-22.00 hod.) nebo v orientální restauraci (18.00-22.00 hod.) Možnost večeře v a la carte restauraci za doplatek Snack u bazénu (11.00-17.00 hod.) a na pláži (15.00-17.00 hod.) Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (09.30-02.00 hod.)  Zmrzlina (12.00-15.00 hod.)

 

 

Pláž: Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, osušky a podložky zdarma. Sprchy na pláži, bar na pláži.

Sport a zábava: Zdarma: Animační programy, tenisový a squashový kurt (osvětlení za poplatek), posilovna, biliár, stolní tenis. Za poplatek: vodní centrum s pronájmem loděk, potápěčská škola, škola windsurfingu, jízda na koni.

Náš názor: Jeden z nejoblíbenějších hotelů v naší nabídce s krásnou zahradou a u jedné z nejhezčích písečných pláží v Egyptě. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Zatímco o zábavu a pestrý program pro děti se postará tým českých animátorů, mohou se dospělí v klidu oddávat relaxaci, sportovním aktivitám nebo báječnému koupání.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*