Empire Beach Resort 3*3*3*

Poloha: Empire Beach je menší městský hotel ležící v udržované zahradě na pobřeží křišťálově čistého Rudého moře. Díky své poloze je vhodnou volbou především pro mladé cestovatele, milovníky windsurfingu nebo též pro rodiny s dětmi. Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 14 km, centra: Saqqala 4 km, nákupních možností: v místě.

Vybavení: Recepce, hlavní restaurace, a la carte restaurace (za poplatek), bar, bar na pláži, Wi-Fi (na recepci a u bazénu zdarma), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, SPA centrum, masáže, sauna, jacuzzi.

Ubytování: Centrálně ovládaná klimatizace, TV se satelitním příjmem, minibar (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů - na vyžádání), balkon nebo terasa.

Stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.00-10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo (místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Sunny Terrace: 13.00-15.00 lehký snack, 15.00-17.00 káva, čaj, sladké pečivo, 10.00-17.00 nealkoholické nápoje, Coral Bar: 18.00-22.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Oasis bar: 17.00-23.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit.

Pláž: Písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava: Zdarma: Animační programy, stolní tenis. Za poplatek: Potápěčské centrum, windsurfing centrum.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*