Elysees Hurghada 3*3*3*

Poloha: Elysses Hurghada v nedávné době prošel renovací, tento menší hotel městského typu se nachází v klidnější části na okraji letoviska, přibližně 3 km od centra Hurghady, kde je možné užít si nejen nočního života. Na krásnou písčitou pláž, která je oddělena od hotelu místní komunikací, se pohodlně dostanete přes nadchod. Doporučujeme mladým cestovatelům, milovníkům potápění i rodinám s dětmi. Vzdálenosti: pláže: 300 m, letiště: 5 km, centra: 3 km, nákupních možností: 50 m.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 tématické restaurace (za poplatek), lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, Wi-Fi (zdarma), konferenční místnost, 2 venkovní bazény (1 vyhřívaný v zimním období, lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, miniklub (pro děti 3-12 let), mini disko, SPA centrum, sauna, vířivka, masáže, salon krásy.

Ubytování: Standardní pokoj: Centrálně ovládaná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, trezor (zdarma), minibar (za poplatek), set pro přípravu čaje a kávy (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), Ubytování za příplatek: Jednolůžkový pokoj, Rodinný pokoj - prostornější pokoj.

Stravování: All Inclusive: 10.00-22.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických (filtrovaná káva, džusy - ne z čerstvého ovoce, postmixové nápoje) a omezeného výběru alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž: Písečná (přístupná přes místní komunikaci, lze využít i nadchod), pozvolný vstup do moře, vstup do moře také přes molo, lehátka, slunečníky a osušky (zdarma)

Sport a zábava: Zdarma: Animační programy, aerobic, pétanque, šipky, plážový volejbal, šachy. Za poplatek: Potápění, fitness, stolní tenis, kulečník.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*