Caribbean World 5*5*5*5*5*

Poloha: Rozlehlý hotelový komplex Caribbean World s několika bazény je postavený v typickém karibském stylu. Leží v překrásné udržované zahradě, nabízející klidná místa k relaxaci nebo i k odpočinku. Hotel se rozkládá na 140 000 m2, přímo u krásné soukromé písčité pláže Soma Bay. Do centra města Hurghada, vzdáleného cca 60 kilometrů od hotelu, se lze za poplatek několikrát denně pohodlně dopravit hotelovým shuttle busem. Ti nejmladší jistě ocení dětský bazén se dvěma skluzavkami a tobogánem. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií. Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 55 km, centra: 10 km/ Safaga, nákupních možností: v hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, orientální bar (za poplatek), lobby, kavárna, hlavní restaurace, tematické restaurace (orientální 1× za pobyt zdarma, rezervace nutná), Wi-Fi v lobby (zdarma), diskotéka, obchodní arkáda, konferenční místnost, amfiteátr, 3 bazény, 1 bazén v zimě vyhřívaný (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, aquapark, dětské hřiště, mini disko, miniklub, SPA centrum, vířivka, masáže.

Ubytování: Standardní pokoj: Individuálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor na pokoji (zdarma), balkon nebo terasa či francouzské okno, Ubytování za příplatek. Rodinný pokoj - dvě ložnice, Jednolůžkový pokoj, Pokoj s výhledem na moře. Pokoj s výhledem na bazén.

Stravování: All Inclusive: Hlavní restaurace: 7.00-10.30 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 12.30-15.00 oběd formou bufetu, 18.30-21.30 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové - cola, sprite, soda, džus - ne fresh), u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno (místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Bar na pláži: 11.00-12.00 pozdní snídaně, 12.30-17.00 snack, 15.00-17.00 zmrzlina, 10.00-17.00 nealkoholické nápoje, pivo a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Loby bar: 10.00-24.00 nealkoholické nápoje, pivo a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Tematické restaurace: 19.00-22.00 Italská a Orientální (1× za pobyt zdarma, rezervace nutná), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit.

Pláž: Písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, plážový bar

Sport a zábava: Zdarma: Animační programy, večerní programy, plážová párty, aerobik, fitness, stolní tenis, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, plážový fotbal, aquapark (omezený počet skluzavek pro menší děti), šipky, pétanque, basketbal, vodní pólo. Za poplatek: Potápěčské centrum, windsurfing centrum, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*